Úvod » ZÁBRADLÍ PRO OKNA

ZÁBRADLÍ PRO OKNA


Výrobce: DIEDA Systembauteile GmbH + Co. KG

Použití: zábradlí pro francouzská okna

 

 

 

 

Stavebnicové sety zábradlí pro francouzská okna

 

Zábradlí pro francouzská okna sestavená z dílů dieda

 

Skleněná zábradlí pro francouzská okna

 

Pevně svařená zábradlí pro francouzská okna

 

Stavebnice zábradlí deida je určená k vlastní montáži do rodinných domů. Pokrývá celou řadu potřeb stavby jako je zábardlí na schodiště, zábradlí na balkon a terasy, schodišťová madla a zábradlí pro francouzská okna. Stavebnice zábradlí dieda je v souladu s českou normou s garancí kvality zavedeného výrobce dieda.

Zábradlí pro okna francouzského typu

O oknu se říká, že je okem lidského domova. Všimněte si, jak stará okna na čerstvě omítnutém domě působí. Celý dům se zdá být nedotaženým do konce. Je to proto, že detaily mají obrovský vliv na celkový vzhled. Francouzská okna jsou velmi estetická a nabízejí spoustu světla. Mohou dobře doplnit celkový vzhled domu – pokud se správně zvolí. Vyberte si takové zábradlí, které se vám bude opravdu líbit. Protože, jak jsme zmínili na počátku – zábradlí je sice nutnost, ale zároveň elegantní doplněk, který bude určovat celkový vzhled domu.

Zábradlí namontujete snadno, je možné ho kotvit i přes zateplení. Šikovný kutil si vše zvládne udělat sám. A nejenom za montáž, vždyť zábradlí Dieda lze pořídit za velmi rozumné peníze. K francouzskému oknu neodmyslitelně patří zábradlí. Jednak z estetického hlediska a za druhé nám tak velí současné stavební normy (ČSN 74 3305), které předepisují výšku zábradlí. Ta závisí na hloubce prostoru pod zábradlím. Můžete si vybrat tvar a způsob vyplnění zábradlí - výplň horizontální, vertikální a plnou. Plná skleněná výplň je rozhodně velmi moderní řešení. Kdo si libuje ve striktních liniích, jistě jej uspokojí nerezové příčky.

Do pater vždy doporučujeme svislé příčky, protože malé děti po nich nevylezou, kdežto horizontální jim mohou naopak posloužit jako žebřík. Ve finále ale samozřejmě záleží na volbě zákazníka. Zábradlí je vyrobené z kvalitní nerezové oceli vhodné do exteriéru. Nepodléhá povětrnostním vlivům a s plnou elegancí odolává působení času. S nejvyšší pravděpodobností s vámi stráví celý zbytek života, pokud se nebudete chtít přestěhovat.

....................................................................................................................................................................................................................................................................

zábradlí na francouzská okna, zábradlí pro francouzská okna


OGIwZDE5