INFORMACE a KONTAKT » O nás

Firma PP zábradlí je autorizovaným zástupcem německého výrobce stavebnicového zábradlí Dieda. Dodáváme vyspělé technické řešení a reagujeme tak na moderní trendy a potřebu snižovat náklady technických součástí stavby.

Stavebnice zábradlí Dieda je certifikovaný výrobek podložený certifikací jakostí výroby a zkouškami Českým technickým a zkušebním ústavem. Dokládáme stavebně technické osvědčení. Zábradlí Dieda je vhodné pro montáž na schodiště, balkony, terasy i na francouzská okna.

Naší další činností je prodej sortimentu souvisejícího s kvalitní montáží výrobku Dieda a mnoha dalšich doplňků Vašeho domu či bytu.

 

Schody, schodiště i jiné prostory doplňuje i zkrášluje zábradlí.

Zábradlí Vám sladíme s Vašimi požadavky v interiéréru i exteriéru, které budou plnit všechny bezpečnostní funkce.  Abychom splnili většinu přání a požadavků, nabízíme realizaci ve více typech a variantách

Garance:

- 15 leté zkušenosti na českém trhu

- odborné konzultace

- profesionálního poradenství

- přesného zaměření

- technické dokumentace

- finančního rozpočtu

- odborné montáže

- krátké dodací lhůty


Představujeme Vám nejširší nabídku zábradlí na českém trhu, německého výrobce stavebnice zábradlí DIEDA v ČR zastoupená firmou PP Zábradlí

Nerezové zábradlí -  nerez V2A nebo V4A, kartáčovaný povrch,

Kombinované nerezové zábradlí -  (dřevo-nerez, sklo-nerez)Ocelové zábradlí – zinkochromát nebo práškový lak

Skleněné zábradlí - jsou moderním využitím tvrzených a lepených skel. Jsou vhodná nejen ke schodištím všeho typu, ale i k různým terasám, mezipatrům, ochozům atd.

Konstrukční zabradlí - Brinck

Hliníkové zábradlí - ROL

Dřevěná madla na zeď- dodáváme v široké paletě dřevin v různém provedení tvarů držáku madla.

Madla na zábradlí pro panelové a bytové domy - Pokud i vy revitalizujete své domy zevnitř, nezapomeňte na madla zábradlí.

Zábradlí pro květinové truhlíky - Zábrany květinových truhlíků na okenních parapetech rodinných a panelových domů

„Rozkvetlé okení parapety“

MzgxN