DODÁVÁME » Stavebnicové sestavy zábradlí
Stavebnice zábradlí německého výrobce dieda

Bohatá řada modelů zábradlí je členěna podle použití pro exteriér a interiér, dále pak podle použití na stavbě např. zábradlí pro balkony, zábradlí na schodiště, zábradlí pro francouzská okna a schodišťová madla. Dalším hlediskem rozdělení modelové řady zábradlí dieda je samotná výplň zábradlí např. zábradlí s vodorovnou výplní, zábradlí se svislou výplní, zábradlí se sklem atd.

Využití - je určené do rodinných novostaveb a splňuje požadavky na normy a design. Sortiment zábradlí dieda pokrývá většinu situací vyžadující montáž bezpečnostního prvku zábradlí. Stavebnice zábradlí dieda klade velký důraz na moderní vzhled v kombinaci s kvalitou, jednoduchostí a přiměřenou cenou. Jednotlivé komponenty zábradlí nabízí vysokou vzájemnou variabilitu. Vždy je zajištěna krátká dodací lhůta - základní stavební prvky se nezadávají do výroby, ale jsou již vyrobeny a připraveny v distribučních skladech.

Stavebnice zábradlí dieda je vhodné pro vlastní montáž a nebo autorizovanou montáž.

Kvalita - je nabízen ve vysoké kvalitě v poměru ceny a jeho užitné hodnoty. Rychlost dodávek - skladová dostupnost celého sortimentu umožňuje okamžité reakce na potřeby odběratele. Snadná montáž - při vysoké variabilitě je stavebnicový systém zábradlí dieda snadno smontovatelný. 

Trendy - stavebnicové zábradlí dieda inovuje sortiment ruku v ruce s moderními trendy a požadavky trhu.

Individuální řešení - přizpůsobíme standardní komponenty konkrétní potřebě a představě zákazníka.


Nejprodávanější provedení:


zábradlí pro exteriér zábradlí pro interiér na francouzská okna madla na zeď

Galerie realizací:MWIyO